Beautylist with Shiran Sendel

שאלון ביוטי עם השחקנית וכוכבת הנוער שירן סנדל שמככבת בימים אלו בסרט "מועדון החנונים".

1. נפתח בשלושה מוצרי איפור/טיפוח שאת לא יכולה בלעדיהם:
שני מוצרים שאני ממש לא מסוגלת בלעדיהם זה סבון הפנים וקרם הפנים של הקוסמטיקאי, שלי, פולה. הדבר השלישי הוא שמן קוקוס שאני משתמשת בו גם לפנים וגם לגוף ואפילו לשיער ובבישול! עוד טיפ קטן שמנקה טוב את הפנים זה לשים בקערה גדולה כוס מלח ואז לשפוך מים רותחים לתוך הקערה עם המלח ולערבב היטב. לאחר מכן קחו מגבת ותשבו עם הפנים מעל הקערה מכוסים במגבת ותנשמו את האוויר פנימה. זה מעולה לנקות את הגוף מבפנים ומבחוץ.

2. יש מוצר איפור שלא יתפסו אותך איתו בחיים?
אני לא חושבת שיש מוצר איפור שאטיל עליו וטו מוחלט. זה עניין של תקופה ומצב רוח. ואני גם תמיד בעד לנסות דברים חדשים ואני גם מאוד אוהבת איפור משוגע ולא קונבנציונאלי כך שאין מוצר איפור שלא אנסה.

3. חצ'קונים: מפוצצת או מתעלמת?
הכי מפוצצת! לא משאירה אף חבר ללא טיפול מסור.

4. מה יקרה אם יבקשו ממך למען תפקיד לצבוע את השיער לשחור או לעשות תספורת קצוצה?
הכל תלוי בתפקיד. צבע שיער ממש אין לי בעיה לשנות, להפך- אני חושבת שברגע שאתה עושה שינוי אמיתי אצלך בשביל דמות, זה משפיע אוטומטית על איך שאני אפנה לעבודה על הדמות וישנה את כל הרגש האישי שלי כלפיה כי אני והדמות עושות משהו ביחד, פעם ראשונה, אחת למען השנייה ולמען הדרך שאנחנו מתחילות יחד.

איפור: עומר אסף במוצרי קרליין.

5. יש לך ימי צילום ארוכים וגם לעיתים הופעות בחוץ בשמש. איך את שומרת על העור?
אני מורחת קרם הגנה על הפנים- סקין גארד של קרליין וחובשת כובע כשאני בשמש.

6. הקיץ הזה חגגת יומולדת 30 🙂 ברוכה הבאה למועדון! יש החלטות שעשית בעקבות שינוי הקידומת?
קודם כל תודה על קבלת הפנים החמה למועדון ה- 30 🙂 קשה לי קצת להגיד שהחלטתי החלטות חדשות וחשובות כי אני עוד ממש מרגישה ילדה וחושבת שמישהו משקר לי לגבי הגיל ושלי ואני בעצם בת 20. אבל אני כן פתאום יותר מפחדת ממה שכולם אומרים שתמיד מגיע. שהגוף משתנה ומגיב להכל לאט יותר…אז אני כן משתדלת להגיע לליקי המאמנת שלי פעמיים בשבוע ובשאר הזמן להתאמן בבית. לא אשקר ואגיד שהתחלתי לאכול בריא יותר אבל אני כן לפחות חושבת על זה! שזה צעד גדול עבור בחורה שעד לפני חודש השוותה אוכל בריא לאוכל מקולקל.

7. עשית הרבה שינוים בתספורות שלך בשנים האחרונות. משיער עד כמעט המותניים, לאמצע הגב ועכשיו לקארה ארוך אופנתי ומגניב- עם איזו תספורת את הכי אוהבת את עצמך?
האמת שהשינויים האלה הם לא רק בשנים האחרונות, תמיד אהבתי לשנות את השיער מתוך מחשבה שהוא תמיד גודל ואורך ובמקרה שלי גם ממש מהר. הכי אוהבת את הקארה 🙂

8. יש סיכוי שתגיעי לאירוע מתוקשר נטולת איפור? או תעלי לאינסטגרם תמונה נטולת איפור לחלוטין? ומה לגבי איפור לדייט?
אין סיכוי שאגיע לאירוע נטולת איפור אבל בכללי אני כמעט ולא הולכת לאירועים. לגבי האינסטגרם בטח שאעלה תמונה בלי איפור. ברשת אני מרגישה בנוח להעלות איך שאני באמת בלי מסיכות. לדייט אני לא יודעת… אבל יש משהו טוב בעיני להגיע הכי טבעית שיש. ככה הוא ראה אותך במצב הכי גרוע שלך ומשם אין לאן לרדת אלא רק לעלות ולהפתיע.

9. איזו המלצה יש לך לצילום תמונת סלפי מוצלחת?
ההמלצה שלי לתמונה טובה היא תמיד לחפש את האור שייגע לנו בעיניים, בפנים. ברגע שנרגיש את האור על הפנים נדע שאנחנו מוארים היטב ומשם צריך רק לחייך עם כל הלב.

10. לסיום, מה טיפ הטיפוח שלך?
טיפ טיפוח אחרון ממני אליכן זה לפני מקלחת פעם בשבוע תכינו קערה קטנה ובה 3 כפות סוכר ו-5 כפות שמן זית. אחרי המקלחת או תוך כדי תקחו את הקערה שהכנתם ותקרצפו את הפנים עם הפילינג הביתי שהכנתן. אגב שמן זית מעולה גם כמסיכה לשיער.