אהבת נעוריי

ביום ההוא בכיתה ח' שבו אמא הסכימה סוף סוף לתחנונים שלי להתחיל להתאפר, כנראה שרוקנתי את כל מדף האיפור במשביר לצרכן בנהרייה. אלו היו חודשים של ניסוי וטעייה ובעיקר הרבה טעייה: צלליות כחולות וסגולות, נצנצים, סומק שניתן היה להבחין בו מהקומה השלישית של בית הספר ושלל שפתונים בגווני הסגול (כדי שיתאימו לצללית כמובן). אמא שלי ואחיותיי הגדולות ניסו להסביר לי ש"פחות זה יותר" וכדאי שאמתן…אבל אני? כנראה למדתי במגמת להעמיס. התוצאה לטווח הרחוק היא שכמעט בכל התמונות מחטיבת הביניים אני נראית כמו ליצנית ואני רק יכולה להתנחם בכך שגם חברותיי הטובות היו חסרות טעם כמוני, אז כקבוצה זה די משעשע להסתכל על התמונות באלבומים. כלומר על אלו שחברתי הילה לא קרעה לגזרים. מזל שלא היה בזמנו אינסטגרם!! היום חוץ מהאינסטגרם יש את הפייסבוק, הסנאפצ'ט, מיוזקלי ועוד ועוד רשתות חברתיות כך שהעניינים קצת יותר מסובכים…ולכן כדאי להתחיל להתאפר בהדרגה, במוצרים שמתאימים לכולן ושלא יגרמו לכן להסתכל על תמונות שלכן בעוד כמה שנים ולהתפדח 🙂

עומר אסף, מעצב אומנותי לקרליין בוחר שלושה מוצרי איפור למתחילות:

סומק – הרעיון בסומק זה לתת צבע לפנים והוא מתאים לכל גיל.
חשוב להקפיד על להניח מעט חומר ולאט לאט להוסיף .. כדי שהמראה שיתקבל יהיה טבעי ועדין ואפילו לפעמים יראה נערי סמוק (כמו חיוך ביישני).
והנה טיפ קטן: מאוד יפה גם להניח קצת מהסומק על העין, מה שנותן מראה קצת יותר מאופר אבל עדיין שומר על טבעיות.

סומק כתמתם מספר 7

סומק ורדרד מספר 3 של קרליין

מסקרה היא באמת הדבר הכי חשוב באיפור (ויכולה להציל אותך מלוק 'עייף' אחרי חרישה למבחן).
כשאת צעירה הריסים שלך מאוד מלאים וארוכים לכן חשוב לזרום עם הריסים ולא להעמיס המון המון מסקרה .. מריחה נדיבה בשורש הריסים ופחות הארכה שלהם מתאימה יותר לנערות . ולגבי ריסים תחתונים – הכל תלוי במבנה של העין שלך אבל קצת מסקרה על הריסים התחתונים תמיד תוסיף.

מסקרה סקיני בולד

שפתון – אפשר להשתמש בשפתון אבל לא מהסוג של החזקים והאטומים משום שהם מבגרים ולכן לא מתאימים לגיל הזה. מומלץ לבחור פורמולה מעט שקופה, שפתון שנותן גוון אבל לא מסתיר את הצבע הטבעי של השפתיים. האפקט המתקבל על השפתיים דומה לצבע שנוצר לאחר אכילת קרטיב דובדבן ומתאים לכל סגנון לבוש: שמלה קלילה, טי שרט או תלבושת אחידה.

דוגמנית: עדי הראל

*כמו כל מוצרי מעבדות קרליין, המוצרים בכתבה לא נוסו על בעלי חיים.