13 סיבות למה אני שמחה שאני כבר לא בתיכון

מאת: שירה עדן.

טוב אז צפיתי בתוך שלושה ימים (הו חוסר החיים שלי) בסדרת החובה לכל נערה ונער, איש, אישה ושאר ירקות "13Reasons Why" ו-וואו כמה שמחתי שאני לא שם יותר. ממרומי גילי וכן אני במרום של הגילים לדעתי, יש כמה דברים שכל אותם נערים ונערות שנמצאים בשנות התיכון חייבים אבל חייבים לשמוע ועדיף שזה יבוא ממני. בואו ונתחיל ותזכרו – הכל עומד להשתנות!

1. דעו לכם שיום אחרי התיכון לאף אחד בעולם לא יהיה אכפת אם אתם לובשים את אותו האאוטפיט פעמיים בשבוע. לכן אני משתדלת ללבוש את אותה השמלה במשך שבוע ולבדוק אם מישהו בכלל הבחין. רק רצוי לכבס, ריח זה חשוב גם אחרי התיכון.

2. מחד גיסא אני לא צריכה להכין שיעורי בית יותר, מאידך גיסא אני עדיין צריכה להמציא תירוצים בעבודה ובאוניברסיטה למה הגעתי לא מוכנה ולכן שימו לב – אני ממליצה לתרגל שקרים לבנים כבר משלב התיכון. מי שרוצה לפנות אלי בעניין שקרים לבנים ומעולים, מוזמן.

3. בימי שישי בערב אני יכולה להמרח על הספה כבר ב-21:00 ולא לשתות 400 כוסות קפה כדי להשאר ערה עד 24:00 (איך לעזאזל חשבתי שזה הגיוני לצאת בשעה כזו?) ואז…לעמוד בתור למועדון באיזו חורבה במשך שעה וחצי עם 4000 ילדים, במרחק שעה וחצי נסיעה מהבית בשביל לשתות שוט (כן שוט) של רעל בשם ייגרמייסטר. יואו יצא לי זקן רצח.

4. אני יכולה לצבוע את השיער בכל מיני צבעים מוזרים בלי שתרשם לי הערה בתיק האישי (תיק אישי אנחנו עוד נחזור אליך), אגב אם נראה לכם שישכחו בעוד כמה שנים שבכיתה ט' צבעתם את השיער לורוד וזה יצא ירוק אתם כל כך טועים.

5. Baby Fat, תאמינו או לא, זה דבר שנעלם אחרי התיכון.

6. הסיבה הבאה היא אמביוולנטית, מצד אחד אתם לעולם לא תצטרכו יותר להסתיר שאתם מעשנים, מצד שני לאף סיגריה לא יהיה הטעם של לעשן בסתר.

עדיין לא הבנתי מה מהות האפליקציה הזאת

עדיין לא הבנתי מה מהות האפליקציה הזאת

7. יכולות לקרות לי כל הפאדיחות בעולם, ותאמינו לי שהן אכן קורות, ואני לא חוששת אפילו לשניה שמישהו ידבר עליהן למחרת בשירותים, בפייס, בסנאפצ'ט או באתר של זקנים כמוני שקראו לו "חבר'ה". פאדיחות זה החיים!

8. מתמטיקה. אני לא צריכה יותר ללמוד מתמטיקה.

9. בתיכון שכנעתי את עצמי שאני די אוהבת את האנשים שסובבים אותי וזה רק הגיוני והישרדותי כי ראיתי את האנשים האלה כל יום. כל היום. מה שכה משמח אחרי התיכון זה שהאנשים האלה שבינינו, אין לי מושג איך חשבתי שהם חברים שלי, אותם אני לא צריכה יותר לראות לעולם! חוץ מאולי בכתבה על שוד כלשהו בעיר ספר כלשהי.

10. החברים שהכי מכירים אותי, הכי אוהבים אותי, ותמיד יהיו שם בשבילי הם חברים מהגן, מהיסודי ומהתיכון – לעולם אל תוותרו עליהם.

11. Never Again אצטרך ללבוש חולצת בטן כדי להרגיש אופנתית, ובהחלט קיים סיכוי שיאסרו אותי אם אלבש אחת היום.

12. הבנים הכי שווים בשכבה או לפחות אלה שהם הכי מקובלים וחושבים (בעיקר הם חושבים על עצמם) שהם הכי שווים, יהיו ככל הנראה מוכרים בקיוסק כלשהו וקירחים.

13. כי אני כבר לא קמה כל בוקר ד ר מ ט י ת ושונאת את עצמי ואת העולם.

נ.ב – אל תאמינו לשקר הזה שנקרא "תיק אישי"!

שירה עדן

About שירה עדן

אמנית לא מיוסרת. רוצה להתחתן עם שווארמה או סביח. אוהבת את העיר, אבל חולמת שדות ירוקים. שחקנית, כותבת, ובאופן כללי יש לי מלא חלומות להגשים. יהיה שמח, די סגורה על זה.