החיים ומה שאכלתי

מאת: שירה עדן.

ראשית ולפני הכל אני רוצה לחלוק ולספר לכם שהבחור האחרון שיצאתי איתו חתך לאחר שקרא טור שלי. אולי טעיתי כששלחתי לו את הטור שעסק ב…קשר רציני ו…הוא הלך. ביי אם כך. עקב סיום התקשורת בינינו חזרתי לעולם הדייטים ההו כה מתיש ותשמעו אני חייבת לציין שדבר לא השתנה מאז הפעם הקודמת שהייתי רווקה. קראתם נכון את המפה מדובר בלפני חודש.
בכל מקרה, בדייט האחרון שיצאתי אליו לא הצלחתי לאכול חצי ביס ו…בואו, כבר חשפתי את החיבה המוגזמת שלי לאוכל. הוא היה רעב והזמין אוכל ואפילו הציע פעמיים שאחלוק איתו ולא התחשק לי. בהתחלה כשהציע חשבתי שסתם לא בא לי על האוכל במקום שישבנו בו אבל הקדשתי לזה רגע כשהוא הלך להטיל את מימיו והבנתי – לא התחשק לי לאכול איתו, אם הפיצה שהוא הזמין הייתה מגיעה עם שליח לביתי הקט לא היה נותר ממנה הרבה, אבל לא יודעת, משהו בו..

*הפסקה מתודית – לקחתי (לא תכריחו אותי לכתוב מזגתי!) קערת מרק והדלקתי מזגן. השילוב המושלם.

הוא לא היה שותף אכילה פוטנציאלי, מה שהפך אותו ללא פוטנציאל לשותף בכלל. אבל רגע לפני שאתם מתרעמים, לדעתי לא מדובר כאן בביצה ותרנגולת! כשנגמר הדייט בחיבוק ידידותי ומוזר התחלתי לחשוב מה הדברים שאני אוכלת בדייט אומרים על הדייט. נתחיל מהחדשות הטובות או הרעות?

החיים ומה שאכלתי

.

סביח
אני יודעת שלא לרבים מכם יצא לאכול סביח בדייט ראשון אבל מה אני אגיד התמזל מזלי. סביח אמנם מבחינה לוגית הוא נקודת הקיצון השניה של לא לאכול כלום בדייט, ואולי קיצון זה אסון כי הדייט היה כל כך גרוע שכשהוא הציע סביח פשוט אמרתי "I do", לסביח לא לו. מעניין, גם ממנו נפרדתי בחיבוק ידידותי ומוזר כולל טפיחה גברית כזו על הגב. הוא טפח לי כלומר. בקיצור לשאלתכם סביח מבשר רעות בדייט ראשון.

פיצה
טוב בואו לא נלך סחור סחור, אם סיימתם את הדייט ועולה מצד אחד המשתתפים רעיון לאכול איזה משולש פיצה זה הולך בכיוון הנכון ויש למה לחכות. דייט שני קרב ובא.

צ'יפס
כשהעליתי את הסוגיה בפני חבר הוא התעצבן ואמר: "לא יכול להיות שפספסתי את המשך הערב כל כך הרבה פעמים כי לא ידעתי שצ'יפס בדייט אומר שהיא בעניין!", ולכן אסייג את דבריי ואגיד שבעיני צ'יפס בדייט ראשון אומר שכיף לי ואני מרגישה בנח גם לאכול ולא רק לשתות וצ'יפס בדייטים מתקדמים יותר אומר…שתמיד כדאי לאכול משהו שומני כששותים הרבה אלכוהול!

פנקייק
מדובר בסוגיה כואבת אז סלחו לי אם אהיה רגשנית. אם לקחת מישהי בדייט (שני) לאכול פנקייק והיא רוצה לאכול פנקייק. איתך. לקחת אותה לאכול פנקייק אחרי שכבר ישבתם ושתיתם והצעת, אתה הצעת, לעבור למקום אחר רק כדי לאכול פנקייק והיא הסכימה, כן היא הסכימה, אז היא בעניין ולהעלם יום אחרי זה ממש לא לעניין. ממש אבל. זהו, הוצאתי את זה.

סושי
יואו לא יצא לי עדיין לאכול סושי בדייט, מעניין מה זה אומר?
נ.ב חבר עם הפרעה אמר שחשוב איך אוכלים ולא מה אוכלים ואני אומרת – נראה לי שהכי חשוב עם מי אוכלים.

שירה עדן

About שירה עדן

אמנית לא מיוסרת. רוצה להתחתן עם שווארמה או סביח. אוהבת את העיר, אבל חולמת שדות ירוקים. שחקנית, כותבת, ובאופן כללי יש לי מלא חלומות להגשים. יהיה שמח, די סגורה על זה.