איזה מזל שיש אינסטגרם! אנחנו בהריון!

שונית חמדמאת: שונית חמד

אנחנו נרגשים, נלהבים, בטוחים בעצמנו רוצים לצעוק חזק אנחנו בהריון (שני). שלא כמו בהריון הראשון שמרנו בבטן (תרתי משמע) את הסוד העצום הזה 5 חודשים.

איך עשיתי את זה?! עד היום קשה לי להסביר. איך אפשר להסתיר כזה סוד גדול כל כך הרבה זמן, מעבר לזה שהגוף עובר שינויים חיצוניים (כן גם הגוף שלי) זה סוד יותר מידי גדול כדיי להסתיר אותו תקופה כזו ממושכת.

יכול להיות שבגלל שגרנו רחוק מכל המשפחה והחברים הקרובים זה היה פשוט יותר והאנשים שמכירים אותי כל כך טוב לא היו סביבי כדיי לבחון אותי בזכוכית מגדלת. כל כך שמרנו בסוד שגם כשהיו אצלנו אורחים (ויש כל הזמן) עשיתי לחיים עם כוס יין בתקווה שאף אחד לא שם לב שהכוס נותרה מלאה בסוף הארוחה.

מלא חששות, דאגות, מחשבות שהכל יעבור בשלום. דיי הגיוני להריון ראשון. יכול להיות שבנוסף הפציעה של תומר בעלי (היום שחקן כדורגל,באנגליה למי שלא יודע) רגע לפני החתונה שלנו לא תרמה לפתיחות בנושא. אין אחד שלא אמר שזה עין הרע.  גם לכם זה עובר בראש?! מה זה בכלל עין הרע?! למה דווקא עלינו?! לא האמנתי בזה עד אז ופתאום שמעתי את זה כל כך הרבה פעמים.

הפציעה היתה קשה, רגע לפני חתימת חוזה בקבוצה גדולה באירופה, שדרוג לקריירה מבחינה מקצועית וכלכלית כמובן וחתונה גדולה זה קרה, שבועיים לפני החתונה. זה לא נתפס! עד היום! מזלנו שאנחנו אנשים אופטימיים, רואים ורוד גם כשהכל שחור, מאמינים שהכל קורה לטובה וכל זה בזכות האל שבעלי קרוב אליו כל כך, הוא יודע מה הכי טוב בשבילנו, הוא אומר.

הצלקת הזו גרמה לנו לשמור על החיים שלנו ועל הפרטיות שלנו יותר בקנאות בתקופה ההיא. כן, 5 חודשים שמרנו על ההריון הראשון בסוד. הפציעה הייתה קשה, והתזמון עוד יותר… אבל ביחד, בכוחות משותפים יצאנו מזה חזקים יותר, שאפתניים יותר, מכושלים יותר. איך אומרים?! הזמן גם עושה את שלו. והיום?! היום בא לנו לצעוק אנחנו בהריון (שני)!!! אחרי הפלא הזה שזכינו בו, מיה שלנו, נכנסה לחיינו, שום דבר לא יכול לעצור אותנו מלספר ולהודיע בקול גדול, אנחנו בהריון!!!

איך אתם שואלים?! איזה מזל שיש אינסטגרם!!!

כמובן אחרי שהודענו למשפחה הקרובה, חיכינו לרגע המתאים והעלנו תמונה לאינסטושששש. איזה מזל, "חסכנו" עשרות הודעות סמס ועשרות שיחות טלפון שבוודאי היו אורכות שעות. התמונה כמובן נתנה רמז (עבה), תומר מנשק לי את הבטן. אי אפשר היה לפספס את הבשורה ובכך חשפנו את הסוד שלנו.

האינסטגרם הזה גאוני. בדקה אחת כל הקרובים והקרובים רחוקים ידעו שאנחנו בהריון, קיבלנו אינספור תגובות, סמסים ושיחות טלפון ביום שאחריי. והאמת נהננו מכל רגע.  כמובן שהרגע המתאים היה לא אחר מאשר כניסתה של השנה האזרחית החדשה, שנת 2017. איזו שנה זו הולכת להיות!!! בלי עין הרע (:

אז מה, אין עין הרע או יש עין הרע?! לא יודעת מה לענות על השאלה הזו. פעם אמר לנו חבר טוב שלנו,  נתן גושן, עין הרע יכולה לבוא רק מהאנשים הקרובים אליך, משמע עליך לדאוג שהסובבים אותך יהיו אנשים נאמנים ששמחים בשמחתך שאוהבים אותך אהבת אמת. אני אימצתי את זה. מה אתם אומרים? בוודאי יש עוד כל כך הרבה דעות בנושא. בכל מקרה, אפשר להגיד שאני הולכת גם על ההרגשה הפנימית.

בהריון הראשון הרגשנו עצורים, מבוהלים, לא מוכנים לשתף, זה גם די מסתדר עם הורים בפעם הראשונה לא?! היום אנחנו מרגישים בטוחים, מיה שלנו היא פלא הבריאה, החיוך שלה, המבט, הצחוק , החיבוק, המילים המצחיקות גורמים לנו לאושר עילאי שפשוט בא לנו לצעוק שנזכה בקרוב לעוד צאצא לשבט שלנו.

היום אנחנו מוכנים לפלא הנוסף (ולא אני לא מתכוונת לאייפון 8) שיגיח לאוויר העולם בעוד כמה חודשים ב"ה. ואיזה מזל שיש אינסטגרם!

שונית חמד

About שונית חמד

שונית חמד, אולי לחלקכם מוכרת יותר בתור שונית פרג'י:) בת 30, אמא למיה בת השנתיים. נשואה לתומר חמד, כדורגלן ישראלי המשחק בקבוצה האנגלית ברייטון ובנבחרת ישראל. בוגרת תואר ראשון בחשבונאות במרכז הבינתחומי הרצליה. דוגמנית, נערת ישראל לשנת 2008 והשתתפתי בעונה החמישית של הישרדות. מספרים זה הצד החזק שלי וזה גם התחום אותו בחרתי ללמוד, בנוסף אני אוהבת אופנה וכל מה שקשור בה: להתלבש, ללמוד ולחקור אופנה במדינות בהן אני מבקרת. אני אוהבת אנשים באופן כללי, מכל הסוגים והכי אוהבת לבלות עם המשפחה, החברים וזמן איכות והשתטות עם מיה הקטנה שלנו. לטייל עושה לי טוב, בחו"ל בעיקר- לחוות תרבויות שונות, להתנסות באוכל חדש ומגוון. חובבת ספורט ואורח חיים בריא, ואני אוהבת כדורגל. כן, אני אוהבת את זה:) בייחוד כשבעלי על המגרש. שיחות נפש ושיחות סרק עם בעלי זה אחד הדברים שעושים לי הכי טוב ואנחנו מסוגלים להעביר ככה שעות בלי לשים לב.